Villa Orman Taş

0.0

Antalya / Kaş / /

Villa Orman Taş; Antalya Kaş ilçesinde Kaş Mevkiisinde konumlanmış tatilcilerimizin tercihleri arasındadır. Şehir merkezine 20 km uzaklıktadır. 

4 tarafı ormanla çevrili arazimizdeki ana bina: 250 m2 oturma alanına (temel) sahip olup iki kattır. Alt katta biri suit (50m2) olmak üzere banyolu iki oda, misafirler için ayrı wc, 75 m2 yüksek tavan salon mutfak, yerden ısıtmaya bağlı su hazneli edilcamin şömine mevcut. Salondan 25 m2 mutfak terasına ve 250m2'lik havuz terasına geçiy yapılabilir. Ana holden ahşap merdiven ile üst kata çıkılıyor.
Üst kattan salonu gören geniş hol ve holle bağlantılı, bir adet banyosu olmayan 20m2 çocuk odası, iki adet 30 m2 banyolu odalarımız mevcut ve bu her iki odanın ayrıca 25 m2 terası bulunmakta. Ayrıca üst katta çamaşır odası mevcut.
Toplamda 5+1 

Ayrıca ana binaya 50 metre mesafede   90 m2  2+1 taş ev mevcut.

Tüm yapılarda etrafı çevreleyen orman ile uyumu bozmayacak taş ve ahşap ağırlıklı ve doğal malzemeler kullanılmış ve boş olan arazi ağaçlandırılmıştır. Bahçede şu ana kadar zirai ilaç kullanılmamıştır.

65 m2'lik havuz 5x13 metre boyutlarında olup uzun aksının 2,5 metresi çocuk havuzu olarak 30 cm derinlikte ; geri kalan 10,5 metrenin yarısı 160 cm diğer kısmı 140cm derinliktedir.
Havuz etrafında da  250m2 terası vardır. 
Villa ve terasın iki tarafında peyzajı yapılmış  1000 m2 çim alanı, 110 m2 hamak çardağı, iki adet kamelya, şelalesi olan taş havuzu vardır. Geri kalan arazide kısmen verime geçmiş meyve ağaçları, üzüm bağı, çilek kavun gibi meyve alanları vardır. Doğal ve organik beslenen tavuklarımızda alacağınız günlük yumurtaları afiyetle yiyebilirsiniz. 
Yine bahçede bulunan 420cm çaplı trombolin, masa tenisi ve langırt ile hoşca vakit geçirebilirsiniz. Dört tarafı ormanla çevrili ve izole villamızda kuş cıvıltıları arasında hamağa uzanıp ister uyuyun, ister sakince kitabınızı okuyun. Diğer tarafta çocuklar havuzda eylensin. Alan oldukça geniş.


Mesafeler

Yüzme Havuzu

 • Havuz Adı
 • Kullanım Durumu
 • Havuz Özelliği
 • Ölçüler
 • Yüzme Havuzu

 • Özel Havuz

 • Açık Havuz

 • En : 5 mt
  Boy : 13 mt
  Derinlik 1,60 mt

Fiyatlandırma

Tarihler
Gecelik
Haftalık
Konaklama

Müsaitlik Takvimi