Villa Limon Çiceği

0.0

Antalya / Kaş / Kalkan / Yeşilköy

Villa Limon Çiceği; Antalya Kaş Kalkan ilçesinde Yeşilköy mevkiinde konumlanmış tatilcilerimizin tercihleri arasındadır. 4 kişi kapasiteli villamızın 2 yatak odası, 2 banyosu vardır. Doğa içerisinde konumlanan villamız, muhafazakar aileler ve balayı misafirleri için çok ideal bir seçenektir. Şık ve kaliteli bir dizaynı bulunan villamız, misafirlerimizin memnuniyeti adına tüm detaylar düşünülerek tasarlanmıştır.

Villa Limon Çiceği Oda ve banyo bilgileri

Villa Limon Çiceği Salon : klima, TV

Villa Limon Çiceği 1. yatak odası : 1 çift kişilik yatak, klima, WC + Duş + Jakuzi

Villa Limon Çiceği 2. yatak odası : 2 tek kişilik yatak, WC + duş, klima

Villamızda iki yatak odası ve iki banyo bulunmaktadır. Birinci yatak odası içerisinde çift kişilik yatak, banyo, jakuzi ve klima yer alırken, ikinci yatak odasında ise iki tek kişilik yatak, banyo ve klima bulunmaktadır. Salon içerisinde mutfak, televizyon, oturma grubu ve klima mevcuttur.

Not: Minimum kiralama süresinin altındaki kiralamalarda ekstra 300,-TL temizlik ücreti alınmaktadır.

Genel not : Doğa içerisinde konuma sahip olan villalarımızın tamamı böcek ve haşereler için düzenli olarak temizlenmekte ve ilaçlanmaktadır. Doğa içerisinde konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara nazaran böcek vb. çıkma ihtimali daha yüksektir. Bu not, bu evle ilgili değil doğa içerisinde konuma sahip olan tüm evlerin bilgilerinde yazılmaktadır.

Yaz ayları dışında yörelerde yeni villa inşaatları olabilmektedir. Bu sebepten etrafta gürültü olması muhtemeldir. Bu not, bu eve özgü değildir, kışın faal olan tüm evlerde bulunmaktadır.


Mesafeler

Yüzme Havuzu

  • Havuz Adı
  • Kullanım Durumu
  • Havuz Özelliği
  • Ölçüler

Fiyatlandırma

Tarihler
Gecelik
Haftalık
Konaklama

Müsaitlik Takvimi