Sıkça Sorulan Sorular

Giriş / Çıkış Saatleri

Villamızın Giriş saatleri 16.00 olup çıkış 10.00 kalan süre zarfında temizlik yapılmaktadır ve saatler harici giriş ve çıkış yapılmamaktadır.

Evcil Hayvan

Villalarımızda evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Yemekler

Eğer istenirse özel aşçı temin edilebilir. Rezervasyon sırasında berlirtmeniz gerekmektedir.

Ekstra Giderler

Web sayfamızdaki fiyatlara elektrik, su, tüpgaz, klima, hafta bir temizlik ve çarşaf-havlu değişimi dahildir.

Gelirken yanımızda neler getirmeliyiz?

Villaların mutfak gereçleri tam donanımlı olup sadece blender tarzı ürünler bulunmamaktadır. Herkes için bir set banyo ve yüz havlusu ve yataklar hazırlanmış bir şekilde teslim edilmektedir.

Kiralama fiyatına neler dahil?

Kiralama fiyatına villanın belirtilen konaklama kapasitesine uygun sayıda kişinin konaklaması, Wi-Fi, kiralama süresi içindeki tüm genel giderler, her 3 günde bir ara temizlik, havuz ve bahçe bakımları, arıza durumunda teknik servis.

Muhafazakar Ailelere Uygun

Bu kategoride; bahçesi ve havuz alanı duvarla ve tente ile çevrili olup kesinlikle etraftan görünmeyen, muhafazakar ailelere uygun müstakil villalarımız bulunmaktadır.

Havuz Bakımı

Düzenli Olarak Havuz bakım personeli tarafından günlük yapılmaktadır. Havuza girerken; aşırı yağ kullanımı, elbise ile girilmesi vs nedenlerle oluşabilecek sorunları engelleme için bu hususlara dikkat edilmeli. Havuz suyunun boşaltılması ve tekrar doldurulması yüksek maliyet ve zaman isteyen bir süreçtir. Havuz doldurulduğu ilk günden itibaren düzenli olarak temizlenmekte, gereken ilaçlamalar ve devridaimi yapılmaktadır. Bu sebeple sağlık ve hijyen açısından hiçbir sorun olmadığından havuz suyunun değiştirilmesine gerek duyulmamaktadır.

Kiralama Süresi

Villalarımızın konaklama süresi minimum 7 gece olup bunun altında hizmet verememekteyiz.

Temizlik

Haftalık villa kiralama fiyatlarına giriş temizliği dahildir. Müşteri villaya girişte evi temiz bulur. 3 günde bir tarafımızdan ücretsiz olarak temizlik hizmeti verilir.

Yedek Havlu ve Çarşaf

Villalarımızın hepsinde temiz havlu ve temiz çarşaf mevcuttur. Her 7 günlük konaklama için bir çarşaf ve havlu takımı bulunmaktadır. Plaj havlusu bulunmamaktadır.

Rezervasyon

Yapılan her rezervasyonda kiralama şartları kabul edilmiş olup aksi belirtilmediği sürece firma hesabımıza kiralama bedelinin %35'i havale ile yollanır. Sonra firmamız tarafından size mail, fax yada posta ile teyid bilgisi iletilir. Kalan bakiye villa teslimatında nakden teslim alınır.