İlyada Apart 2

0.0

Antalya / Kaş / Kalkan / Merkez

İlyada Apart

Villa İlyada Apart 2; Antalya Kaş Kalkan ilçesinde Kalkan merkezde konumlanmış tatilcilerimizin tercihleri arasındadır. 4 kişi kapasiteli villamızın 2 yatak odası, 2 banyosu vardır.Antalya Kaş Kalkan'ın eski kentinin hemen üzerinde konumlanan özel havuzlu kiralık Ilyada Apartments, Kalkan'ın sunduğu her şeyden (restoranlar, dükkanlar, barlar ve halk plajları) faydalanmayı öncelikle isteyen aileler ve gruplar için idealdir.

Daireler, sadece iki daireye özgü huzurlu bir arazide, tüm olanaklardan sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Bütün bu imkanlar ile bu mekan size hatıranızda sürekli olacak bir tatil vaadetmektedir.

Havuz terası yalnızca iki daire tarafından paylaşılmakta ve herkes için iyi bir alan sunmaktadır. Havuz kenarındaki terasta iki mini sebze arazisi var, sadece akşamdan önce her gün sulanmaya ihtiyaç duyacak, ancak karşılığında taze salatanızın tamamı için organik olan birçok çeşit yeşillik temin ediyor!


Ilyada 1, havuz katındaki daire. Aynı şekilde Ilyada 2 ile aynı olan odada çift kişilik ve bir çift yatak odası bulunmaktadır. Oturma odasında katlanabilir yatağa sahip olan daire, toplam 5 misafir ağırlayabilir.

6-10 arası partiler için her iki daire de birlikte kiralanabilir. Tüm yataklar ve banyo havluları temin edilmektedir ve daireler haftalık olarak tamamen temizlenmektedir.

Mutfak: ankestra mutfak deniz manzaralı. mutfak içersinde bütün ürünler ankestra olup açık mutfak dır


Mesafeler

Yüzme Havuzu

  • Havuz Adı
  • Kullanım Durumu
  • Havuz Özelliği
  • Ölçüler

Fiyatlandırma

Tarihler
Gecelik
Haftalık
Konaklama

Müsaitlik Takvimi